W nowym ciele, nowy duch

Bankowość Internetowa

T-Mobile Usługi Bankowe

Nasza nowa bankowość internetowa potrafi zaimponować. Cieszy oko, jest intuicyjna w obsłudze, a do tego ma całą gamę innych zalet, które powinny od razu przypaść Ci do gustu. Poznaj ją bliżej i zacznij korzystać.

Obejrzyj film

Omnichannel

Czyli jak połączyliśmy wszystkie

elementy w jedną zgrabną całość

Ten sam atrakcyjny wygląd, ta sama ergonomia i intuicyjność w użytkowaniu na każdym urządzeniu. Bez względu na to czy korzystasz z telefonu, tabletu czy komputera, zawsze czujesz się jak w domu.

Obejrzyj film

W nowym ciele,
nowy duch

Bankowość Internetowa

T-Mobile Usługi Bankowe

Ten sam atrakcyjny wygląd, ta sama ergonomia i intuicyjność w użytkowaniu na każdym urządzeniu. Bez względu na to czy korzystasz z telefonu, tabletu czy komputera, zawsze czujesz się jak w domu.

Omnichannel

Czyli jak połączyliśmy wszystkie elementy w jedną zgrabną całość

Nasza nowa bankowość internetowa potrafi zaimponować. Cieszy oko, jest intuicyjna w obsłudze, a do tego ma całą gamę innych zalet, które powinny od razu przypaść Ci do gustu. Poznaj ją bliżej i zacznij korzystać.

Obejrzyj film

Wygoda w parze z najwyższym poziomem bezpieczeństwa

Od teraz, żeby potwierdzić przelew czy jakąkolwiek inną transakcję, wystarczy nacisnąć przycisk w telefonie.

Na raz, nie dwa

Rachunek za prąd, gaz i telefon?
Zapłać je wszystkie na raz. Oznacz płatności, które chcesz dokonać,
przypisz im kwoty i opłać wszystko wygodnie - jedną autoryzacją.

Play

Czasem mniej, a czasem więcej Dokładnie tyle, ile potrzebujesz

Widok główny bankowości internetowej, sam dostosowuje się do Twoich potrzeb. W zależności od tego z jakich i ilu produktów w danej chwili korzystasz, tyle masz informacji.

najważniejsze funkcje w zasięgu ręki

Podręczny guzik jest zawsze na wierzchu, zapewni Ci szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, takich jak: ostatnie transakcje, przelewy, czy doładowania telefonu.

 • Przelew do mamy
 • Rachunek za telefon
 • Doładowanie telefonu
 • Przelew do taty
 • Przelew do piotra

Szukasz czegoś? Właśnie znalazłeś

Wygodna wyszukiwarka w okamgnieniu odnajdzie absolutnie wszystko. Potrafi przeszukać nie tylko historię transakcji, ale też odnaleźć odpowiednią funkcję. Jeśli zatem chcesz sprawdzić czy zapłaciłeś rachunek albo zamierzasz zablokować kartę - zleć to wyszukiwarce.

Play

Będzie opłata, nie będzie? Teraz już wiesz

Mamy w pełni przejrzyste zasady i dajemy temu wyraz. Jeśli w ofercie, z której skorzystałeś jest na przykład opłata warunkowa za kartę, to zawsze będziesz wiedział czy warunek już spełniłeś, albo co jeszcze należy zrobić, żeby go spełnić.

Informacja to podstawa

Nowa bankowość internetowa T-Mobile Usługi Bankowe, poinformuje Cię o wszystkim, co uznasz za istotne. Jeśli otrzymasz ważny przelew, albo pensję, od razu wyślemy notyfikację na Twój telefon.

CZEKAMY NA CIEBIE

Już na start masz niebywale szeroki wachlarz nowych funkcji, które przydadzą Ci się na co dzień. Takich, jak choćby możliwość czasowego zablokowania karty, jeśli nie będziesz pewien czy faktycznie zginęła.

A już niebawem kolejne użyteczne innowacje. To będzie wspaniała podróż. Postaw już pierwszy krok i zaloguj się do Nowej Bankowości Internetowej T-Mobile Usługi Bankowe.

JEŚLI NIE MASZ JESZCZE KONTA nic straconego

Konto w T‑Mobile Usługi Bankowe założysz przez internet, albo bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Zajmie Ci to tylko chwilę.

Do Twojej dyspozycji oddamy następujące przywileje:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 5% zwrotu wartości zakupów opłaconych kartą do konta, kartą kredytową, Adroid Pay™ lub BLIK
 • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie
 • 0 zł za pierwszą wpłatę
  we wpłatomacie w miesiącu
 • 0 zł za kartę do konta przy dokonaniu transakcji na 200 zł miesięcznie
 • 20% bonus podczas doładowywania telefonów w T‑Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX z konta
 • Masz większe wymagania? Sprawdź ofertę konta Premium

Zwrot 5% dotyczy operacji bezgotówkowych dokonanych kartą, maksymalnie 15 zł miesięcznie, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Zwrot może być wypłacany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy - aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden, aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłączenie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji "Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe" dostępny na www.t-mobilebankowe.pl

Widziałeś już naszą
bankowość mobilną?

Nowa bankowość mobilna T‑Mobile Usługi Bankowe ma wiele nowych funkcji, ale też zupełnie nowy wygląd. Jest intuicyjna jak nigdy dotąd. Wszystko to sprawi, że szybko trafi na listę Twoich ulubionych aplikacji. Zerknij na jej zalety, pobierz i poznaj w praktyce!

Alior Bank Spółka Akcyjna ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731. Kapitał zakładowy 1 305 539 910 PLN (opłacony w całości). Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją regulaminu.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji ›

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, użyte na stronie określenia mają znaczenie zgodne ze słownikiem ›